LDUSA turpina nodrošināt tālākizglītības seminārus un lekcijas vecākiem

LDUSA sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu turpina nodrošināt  tālākizglītības seminārus Rīgas pirmsskolas izglītības iestāžu pedagogiem  un vecākiem par veselīga uztura veicināšanu bērniem.

Līdz 2015. gada decembrim tiek plānoti 4  tālākizglītības semināri un  60 lekcijas vecākiem, kuru bērni apmeklē Rīgas bērnu dārzus.  Pirmais seminārs pedagogiem norisinājās  no 13. līdz 15. maijam. Semināra laikā pedagogi guva informāciju gan par uzturu, gan tika apmācīti darbam ar pedagoga metodisko rokasgrāmatu „Veselīga uztura paradumu veicināšana pirmsskolas vecuma bērniem”. Nodarbības vadīja metodiskā materiāla autores - pedagogs Aiga Auziņa un sertificētas uztura speciālistes un LDUSA valdes locekles Jeļena Pavlova un Anna Augule.

Lekcijas vecākiem notiks  pirmsskolas izglītības iestādēs. Vienas akadēmiskās stundas laikā vecāki tiks iepazīstināti ar uztura piramīdu un produktiem, ko ikdienā bērnam vajadzētu uzņemt, lai nodrošinātu normālu augšanu un attīstību. Praktiskajā lekcijas daļā tiks  apskatīts dažādu produktu sastāvs, kā arī sāls un cukura daudzums tajos. Lekcijas vada sertificētas uztura speciālistes un LDUSA valdes locekles Anna Augule un Jeļena Pavlova.

Lekcijai  vecākiem Rīgas bērnu dārzi var pieteikties, sazinoties ar Jeļenu Pavlovu (jelena.pavlova@ldusa.lv, 27501096) vai Annu Auguli (anna.augule@ldusa.lv, 26426846)